REJONIZACJA

I

 

ZESPÓŁ PIERWSZEGO KONTAKTU:

 

1. GRACZYK EWA                                        

2. SZEWCZYK BOGUSŁAWA

ul. Strzelców Olkuskich

 

II

 

ZESPÓŁ DS. ŚWIADCZEŃ PRZYZNAWANYCH DECYZJĄ:

 

1. BIEŃ MAGDALENA:

 

ul. Legionów Polskich, kpt. Hardego, Witeradowska, Kolejowa, Okrzei, A.Asnyka, J.Piłsudskiego, W.Broniewskiego, M.Biema, Dworska, A.Minkiewicza, Partyzantów, Spółdzielcza, Olewińska, 

Braciejówka, Troks

 

2. PIĄTEK EWELINA:

 

ul. St.Żeromskiego, Z.Nałkowskiej, M.Reja, E.Orzeszkowej, K.K.Baczyńskiego, J.Kochanowskiego, J.Tuwima, M.Konopnickiej, Z.Krasińskiego, Kamyk, Krucza Góra,

Żurada

 

3. PIĄTEK JOLANTA:

 

Al. 1000-lecia, ul. Osiecka, Lipowa, Leśna, Krótka, Boczna, A.Kocjana, M.Płonowskiej, Fr.Chopina, J.Pawła II, L.Rydla, Parkowa, H.Dąbrowskiego, Skwer, 

Gorenice

  

4. KASPRZYK KATARZYNA:

 

ul. Parcze, Kwiatowa, H.Sienkiewicza, Zielona, Astrów, Jesionowa, Rzemieślnicza, Wapienna, Wiśniowa, Podgrabie, A.Dygasińskiego, M.Kopernika, A.Mickiewicza, Parcówka, Szkolna, St.Staszica, Sławkowska,  

Zimnodół, Zawada, Kogutek

 

5. STRAŚ JADWIGA:

 

ul. P.Ściegiennego, M.Rataja, Gen.St.Buchowieckiego, Batalionów Chłopskich, W.Witosa, R.Traugutta, O.Kolberga, Pakuska, Kosynierów, Plac Konstytucji 3-go Maja, Zagaje, K.K.Wielkiego, Żuradzka,   

Sieniczno, Olewin

 

6. NABIELSKA MARTA:

 

ul. 20 Straconych, Kluczewska, J. III Sobieskiego, Jaśminowa, Kasztanowa, Topolowa, Niepodległości, Storczykowa, Bohaterów Westerplatte, Różana, Malinowa, Klonowa, Makowa, Ogrodowa, Cegielniana, Sikorka, Rabsztyńska, Jasna, Miła, Wiejska, Nowowiejska, Wyszyńskiego, 29 Listopada,   

Kosmolów, Zadole Kosmolowskie, Wiśliczka

 

7. WALOTEK ANNA:

 

ul. Polna, J.Korczaka, Krakowskie Przedmieście, M.Bylicy, T.Kościuszki, Fr.Nullo, Szpitalna, J.Kantego, Budowlanych, Powstańców Śląskich, Gwarecka, Szybikowa, Harcerska, Kopalniana, Hutnicza, Kruszcowa, Wspólna, Skarbnika, Kolorowa, Piaskowa, Metalowa, Ołowiana, Gęsia, Składowa, Rynek,    

Czarny Las, Bogucin Mały, Zederman

 

8. CHABERKA DAGMARA:

 

ul. Skalska blok: 6-14, 18, 19, 22, Floriańska, Bóźnicza, Augustiańska, Na Skarpie, W.Łukasińskiego, Świętokrzyska, Krakowska,

Osiek, Rabsztyn, Pazurek, Podlesie

 

9. GŁOWACKA IWONA:

 

ul. Armii Krajowej, M.C.Skłodowskiej, Górnicza, Skalska blok 20, Biała, Długa, B.Głowackiego, Gwarków, H.Kołłątaja, Mieszka I, Zacisze, Pomorska, Puławskiego, Ponikowska, Stary Olkusz,      Niesułowice

10. KNAPCZYK ANNA:

 

ul. Skalska blok 17, 21, 28, Nowa, J.Słowackiego, Sosnowa, Mazaniec, Czarnogórska,    

Witeradów

 

III

 

ZESPÓŁ DS. PRACY SOCJALNEJ:

 

1. BARCZYK AGNIESZKA: (teren M.Bień i E.Piątek)

 

ul. Legionów Polskich, kpt. Hardego, Witeradowska, Kolejowa, Okrzei, A.Asnyka, J.Piłsudskiego, W.Broniewskiego, M.Biema, Dworska, A.Minkiewicza, Partyzantów, Spółdzielcza, Olewińska,

ul. St.Żeromskiego, Z.Nałkowskiej, M.Reja, E.Orzeszkowej, K.K.Baczyńskiego, J.Kochanowskiego, J.Tuwima, M.Konopnickiej, Z.Krasińskiego, Kamyk, Krucza Góra,

Braciejówka, Troks, Żurada

 

2. SUŁKOWSKA DOROTA: (teren J.Piątek i K.Kasprzyk)

 

Al. 1000-lecia, ul. Osiecka, Lipowa, Leśna, Krótka, Boczna, A.Kocjana, M.Płonowskiej, Fr.Chopina, J.Pawła II, L.Rydla, Parkowa, H.Dąbrowskiego, Skwer, 

ul. Parcze, Kwiatowa, H.Sienkiewicza, Zielona, Astrów, Jesionowa, Rzemieślnicza, Wapienna, Wiśniowa, Podgrabie, A.Dygasińskiego, M.Kopernika, A.Mickiewicza, Parcówka, Szkolna, St.Staszica, Sławkowska,  

Gorenice, Zimnodół, Zawada, Kogutek

 

3. GAMRAT JANUSZ: (teren J.Straś. M.Nabielskiej i A.Knapczyk)

 

ul. P.Ściegiennego, M.Rataja, Gen.St.Buchowieckiego, Batalionów Chłopskich, W.Witosa, R.Traugutta, O.Kolberga, Pakuska, Kosynierów, Plac Konstytucji 3-go Maja, Zagaje, K.K.Wielkiego, Żuradzka,   

ul. 20 Straconych, Kluczewska, J. III Sobieskiego, Jaśminowa, Kasztanowa, Topolowa, Niepodległości, Storczykowa, Bohaterów Westerplatte, Różana, Malinowa, Klonowa, Makowa, Ogrodowa, Cegielniana, Sikorka, Rabsztyńska, Jasna, Miła, Wiejska, Nowowiejska, Wyszyńskiego, 29 Listopada,   

ul. Skalska blok 17, 21, 28, Nowa, J.Słowackiego, Sosnowa, Mazaniec, Czarnogórska,  

Sieniczno, Olewin, Kosmolów, Zadole Kosmolowskie, Wiśliczka, Witeradów

 

4. SZELIGA ALEKSANDRA: (teren D.Chaberki i I.Głowackiej)

 

ul. Skalska blok: 6-14, 18, 19, 22, Floriańska, Bóźnicza, Augustiańska, Na Skarpie, W.Łukasińskiego, Świętokrzyska, Krakowska,

ul. Armii Krajowej, M.C.Skłodowskiej, Górnicza, Skalska blok 20, Biała, Długa, B.Głowackiego, Gwarków, H.Kołłątaja, Mieszka I, Zacisze, Pomorska, Puławskiego, Ponikowska, Stary Olkusz,     

Osiek, Rabsztyn, Pazurek, Podlesie, Niesułowice

 

5. BĘDKOWSKA AGNIESZKA: (teren A.Walotek, E.Graczyk i B.Szewczyk)

 

ul. Polna, J.Korczaka, Krakowskie Przedmieście, M.Bylicy, T.Kościuszki, Fr.Nullo, Szpitalna, J.Kantego, Budowlanych, Powstańców Śląskich, Gwarecka, Szybikowa, Harcerska, Kopalniana, Hutnicza, Kruszcowa, Wspólna, Skarbnika, Kolorowa, Piaskowa, Metalowa, Ołowiana, Gęsia, Składowa, Rynek,    

ul. Strzelców Olkuskich

Czarny Las, Bogucin Mały, Zederman

 

IV

 

ZESPÓŁ DS. USŁUG:

 

1. MAZUR ANNA: (teren M.Bień, E.Piątek, J.Piątek, A.Knapczyk)

 

2. ŚCIGAJ ANETA: (teren K.Kasprzyk, J.Straś, M.Nabielskiej)

 

3. WCISŁO-LEKSTON: (teren A.Walotek, D.Chaberki,  I.Głowackiej, E.Graczyk. B.Szewczyk)

 

4. BIGAJ DOROTA (decyzje administracyjne)