Z radością przyłączamy się do challenge’u i cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę pomocy dla Milanka.
Dziękujemy Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Olkuszu za nominację!!!
Wyzwanie przyjęte!
Zadanie wykonane!
Dobro wraca!
Zachęcamy wszystkich do pomagania.
Nominujemy:
- Zarząd Drogowy w Olkuszu
- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Olkuszu
- Nowy Szpital w Olkuszu
Dołączcie do nas!
Link do zbiórki:



